យុទ្ធនាការឌីជីថល គាំទ្រនិមិត្តសញ្ញាគុណភាពផលិតផលជលផល និងផលិតផលវារីវប្បកម្មនៅកម្ពុជា (ស៊ី ខ្យូ អេស) ទទួលបានលទ្ធផលដ៏ល្អប្រសើរ
គម្រោងអភិវឌ្ឍន៍វារីវប្បកម្មសម្រាប់និរន្តរភាពពាណិជ្ជកម្មនៅកម្ពុជា ទទួលបានការផ្សព្វផ្សាយរហូតដល់ ១.៨​ លាននាក់ ក្នុងគម្រោង យុទ្ធនាការឌីជីថលដើម្បីគាំទ្រនិមិត្តសញ្ញាគុណភាពផលិតផលជលផល និងផលិតផលវារីវប្បកម្មនៅកម្ពុជា រយៈពេល ៩​ខែ​ កន្លងមកនេះ។ ភាពជោគជ័យនៃយុទ្ធនាការនេះ មានការចូលរួមសហការយ៉ាងខ្នះខ្នែងដោយគម្រោងខាស់ ដឹកនាំដោយ (អេ អេស អេ) សមាគមសណ្តែកសៀង អាមេរិកសម្រាប់កម្មវិធី សណ្តែកសៀងក្នុងសុខុមាលភាពមនុស្សលោក ជាមួយអង្គការទស្សនៈ ពិភពលោក អន្តរជាតិនៅកម្ពុជា។ រដ្ឋបាលជលផលនៃក្រសួងកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទរបស់កម្ពុជា និងអង្គការអភិវឌ្ឍន៍ឧស្សាហកម្ម របស់អង្គការសហប្រជាជាតិ ក៏បានចូលរួមគាំទ្រ​ផ្សព្វផ្សាយយុទ្ធនាការនេះលើប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយសង្គមផងដែរ។
យុទ្ធនាការនេះ ក៏បានផ្សព្វផ្សាយយ៉ាងទូលំទូលាយដល់សាធារណជនតាមរយៈ ការបង្កើតជាមាតិកាឌីជីថលជាច្រើន វីឌីអូអប់រំ និងសម្ភារៈ ផ្សព្វផ្សាយដូចជា កាបូបស្ពាយ និងផ្លាកបញ្ជាក់និមិត្តសញ្ញា (ស៊ី ខ្យូ អេស) សម្រាប់បិទបង្ហាញតាមបណ្ដាផ្សារទំនើប តូច ធំ ជាដើម។ យុទ្ធនាការក៏បានចាក់ផ្សាយវីដេអូអប់រំអំពីគុណសម្បត្តិនិមិត្តសញ្ញា (ស៊ី ខ្យូ អេស) នៅលើផ្ទាំង LED នៅមហាវិថីក្រមួនសរ ដែលផ្ដល់ ចំណេះដឹង និងដាស់តឿន អ្នកប្រើប្រាស់ ប្រជាពលរដ្ឋ ជាពិសេសអ្នកម្ដាយគ្រប់រូបឲ្យគិតគូរដល់សុវត្ថិភាព សុខភាព និងជ្រើសរើស ផលិតផលដែលមានគុណភាព និងប្រភពច្បាស់លា់ស់។
បន្ថែមពីនេះ គម្រោងខាស់ក៏បានសហការជាមួយសហគ្រាស និង​សិប្បកម្មកែច្នៃត្រី ធុនតូច និងមធ្យមរួមមាន សហគ្រាស ​Home Taste Food សិប្បកម្មកែច្នៃត្រី សំណាង សុធា សហគ្រាស លាង ឡេង និង​សិប្បកម្ម Cambodia Fresh Farm ដែលបានបង្ហាញ ការចូលរួម និងគាំទ្រយ៉ាងសកម្មលើប្រព័ន្ធសង្គមរបស់ពួកគាត់  ព្រមទាំងការតាំងចិត្តចូលរួមក្នុងយុទ្ធនាការដោយរួមបញ្ចូល និមិត្តសញ្ញា (ស៊ី ខ្យូ អេស) ក្នុងអាជីវកម្ម និងសិប្បកម្មរបស់ពួកគាត់  ដើម្បីអនុវត្តតាមក្បួនអនាម័យត្រឹមត្រូវស្របតាមស្តង់ដាជាតិ និងអន្តរជាតិ។
យុទ្ធនាការ បានសហការជាមួយអ្នកធ្វើមាតិកាល្បីៗក្នុងប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយសង្គម ដែល​ឲ្យតម្លៃ និងគាំទ្រដល់ សុវត្ថិភាពសុខភាព អ្នកបរិភោគ ត្រី និងផលិតផលវារីវប្បកម្មផ្សេងៗនៅកម្ពុជា។ ការចូលរួមសហការរបស់ពួកគាត់ បានចូលរួមចំណែកយ៉ាងទូលំទូលាយដល់ ការចែករំលែក ចំណេះដឹងដល់សាធារណជនអំពីសារៈសំខាន់នៃ  គុណភាព និងគុណប្រយោជន៍នៃប្រព័ន្ធវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់និមិត្តសញ្ញា (ស៊ី ខ្យូ អេស)។
គួរដឹងដែរថា ប្រព័ន្ធវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់និមិត្តសញ្ញា (ស៊ី ខ្យូ អេស) របស់កម្ពុជា តម្រូវឱ្យភាគីពាក់ព័ន្ធនឹងវិស័យវារីប្បកម្មទាំងអស់អនុលោម តាមស្ដង់ដាអនាម័យ ក៏ដូចជាប្រើជាមធ្យោបាយសម្រាប់ការបញ្ជាក់គុណភាព និងសុវត្ថិភាពនៃផលិតផលវារីវប្បកម្មនៅក្នុងខ្សែសង្វាក់ ផ្គត់ផ្គង់ដែលចាប់ពីការផលិតធាតុដើម រហូតដល់ការកែច្នៃ ការចែកចាយ និងការលក់ដល់អ្នកប្រើប្រាស់។ តាមរយៈការផ្សព្វផ្សាយនិមិត្ត សញ្ញា (ស៊ី ខ្យូ អេស)  យុទ្ធនាការក៏ជូនដំណឹងដល់អ្នក ប្រើប្រាស់ អំពីរបៀបដែលវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ និមិត្តសញ្ញាគុណភាព ផលផលិត ផលជលផលផ្តល់ជាមធ្យោបាយក្នុងការទិញត្រី និងចំណីអាហារ ដែលមានសុវត្ថិភាព ត្រឹមត្រូវតាមស្តង់ដាជាតិ និងអន្តរជាតិ ផងដែរ។​