ហ៊ាននិយាយ ហ៊ានធ្វើ ចូលដើមខែភ្លាម ក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស មិនបង្អង់យូរ បន្តប្រកាសចែកលាភជ័យ សំណាងយ៉ាងគគ្រឹកគគ្រេង ស្វែងរកអតិថិជនមហាសំណាង ពីកម្មវិធី «មហាសំណាងនៃក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីសសរុបជាទឹកប្រាប់ $ 1,000,000»។ ក្នុងនោះដែរការចាប់ឆ្នោតលើកនេះ អតិថិជនមហាសំណាងនឹងទទួលបានរង្វាន់ជាច្រើនសន្ធឹកសន្ធាប់រួមមាន៖ Motor vespa 3 រង្វាន់ និងទូរសព្ទដៃ Samsung 750រង្វាន់។
កម្មវិធីចាប់រង្វាន់ដ៏មហាសាលនេះ ធ្វើការផ្សាយផ្ទាល់ នៅក្នុងរោងចក្ររបស់ ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស តែម្តង កាលពីថ្ងៃទី ៨ មិថុនា ឆ្នាំ២០២៥។ ក្នុងនោះមានការអញ្ជើញចូលរួមពីសំណាក់វត្តមាន អ្នកឧញ៉ា លាង ម៉េង សហស្ថាបនិកក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស និងKOL ល្បីៗ ផងដែរ។
ក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស ជាក្រុមហ៊ុនកូនខ្មែរ បង្កើតឡើងដោយកូនខ្មែរ ហើយជាក្រុមហ៊ុន ដំបូងគេបង្អស់ ដែលបានរៀបចំរង្វាន់ស្មើនឹង ១លានដុល្លារតាមរយៈសំបកកេស សម្រាប់អតិថិជនទូទាំងប្រទេស ដែលទិញភេសជ្ជៈប៉ូវកម្លាំង មានដូចជា VIKINGZ, DAZZ, KIZZ, ICY COOL និងទឹកពិសាកម្ពុជា របស់ក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស។
ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស ជាក្រុមហ៊ុនលំដាប់កំពូលក្នុងប្រទេសកម្ពុជា ហើយក្រុមហ៊ុនពិតជាមានមោទនភាពដែលបានជាផ្នែកមួយ ជួយដល់ប្រជាជនកម្ពុជាឲ្យមានការងារធ្វើ មានប្រាក់ចំណូលគ្រប់គ្រាន់ដោយមិនចំាបាច់ចំណាកស្រុក។ ក្រុមហ៊ុនមានរោងចក្រផ្ទាល់ខ្លួនក្នុងស្រុក ស្តង់ដា លំដាប់ថ្នាក់ពិភពលោក ដោយមានការចុះពិនិត្យម៉ត់ចត់ និងទៀងទាត់បំផុត។ សព្វថ្ងៃនេះក្រុមហ៊ុនបានបង្កើតនូវផលិតផលជាច្រើន មានតម្លៃសមរម្យ សម្រាប់បងប្អូនខ្មែរ និងប្តេជ្ញាចិត្តថា កសាងផលិតផលកូនខ្មែរ មិនឲ្យចាញ់បរទេសនោះទេ។
ដូច្នេះហើយអតិថិជនទាំងអស់គ្នា សូមកុំចោលសំបកកេសអោយសោះ ព្រោះថាឱកាសទទួលបាន រង្វាន់ទូរស័ព្ទម៉ាក Samsung រហូតដល់ 5000 រង្វាន់, ម៉ូតូវេសស្ប៉ា 18 រង្វាន់ និងរង្វាន់ធំ ផ្ទះអាជីវកម្ម របស់ ជីប ម៉ុង លែន នៅតែបន្តរង់ចាំបងប្អូនដែលមានសំណាងមកទទួល ពីក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស។
សូមបញ្ជាក់ថា៖ សម្រាប់ការចាប់ឆ្នោតពីកម្មវិធី «មហាសំណាងពីក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីសសរុបជាទឹកប្រាប់ $ 1,000,000» នៅសល់ ២លើកទៀត