ជរាណាស់ទៅហើយ ប៉ុន្តែលោកតាកម្សត់ពុំបានដេកដួលតាមព្រេងវាសនា និងភាពជរារបស់លោកឡើយ ដោយមានកម្លាំងបន្តិចបន្តួចជាមួយដើមទុនស្ដួចស្ដើងលោកតាបានធាក់កង់ដឹកនំប៉័ងលក់ជារៀងរាល់ថ្ងៃនៅតាមដងផ្លូវ និងតាមផ្ទះប្រជាជនដែលនៅសងខាងផ្លូវ។ ថ្មីៗនេះម្ចាស់ពាន Cambodian Idol រដូវកាលទី៤ បានជួប ដោយទិញនំខ្លះៗ ហើយឆ្លៀតអំពាវនាវឲ្យមហាជនជួយទិញផងដែរ។
ពេលបានឃើញលោកតាខាងលើដឹកនំប៉័ងលក់ត្រុកៗតាមដងផ្លូវ ម្ចាស់បទ «គេភ្លេចអស់ហើយ» ទិញនំប៉័ងលោកតាជាច្រើនដើមដោយរូបលោកបានជូនប្រាក់ទៅលោកតាលើសពីតម្លៃនៃចំនួននំប៉័ងដែលខ្លួនបានទិញ និងបានលេងសើចជាមួយតាដោយក្ដីរីករាយតាមចរិតធម្មជាតិរបស់លោក។
តិចម៉េង រំពឹងវីដេអូមួយនេះអាចជ្រាបដល់មហាជនអ្នកលេងបណ្ដាញសង្គមហ្វេសបុកបានឃើញ និងចូលរួមជួយទិញនំប៉័ងរបស់លោកតាទោះក្នុងចំនួន ១ដើម ឬ២ដើម ក្នុងតម្លៃដើម ឬលើសទៅតាមលទ្ធភាពរបស់បងប្អូន។ តាមរយៈបងប្រុសម្នាក់បានរៀបរាប់បន្ថែមនៅក្នុងវីដេអូថា លោកតាតែងជិះកង់លក់តាមផ្លូវហ្នឹងជារៀងរាល់ថ្ងៃ (ទីតាំងអាចមើលបន្ថែមក្នុងវីដេអូបាន)។