តារាចម្រៀងខេប៉ុប HyunA និង Yong Jun Hyung បានក្លាយជាគូស្វាមីភរិយាផ្លូវការ កាលពីថ្ងៃទី១១ ខែតុលា ដោយបានរៀបចំពិធីមង្គលការដ៏ប្រណិតនៅតំបន់រមណីយដ្ឋាន Samcheonggak ក្នុងទីក្រុងសេអ៊ូល។
វីដេអូនៃកន្លែងប្រារព្ធពិធី ដែលត្រូវបានចេញផ្សាយនៅលើបណ្ដាញសង្គមបានបង្ហាញពីបរិយាកាសដ៏ឆើតឆាយនៃតំបន់រមណីយដ្ឋាន Samcheonggak អមដោយការរៀបចំផ្កាគួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើលដូចគ្នា។ ផ្អែកតាមសារព័ត៌មានកូរ៉េនានា មជ្ឈមណ្ឌលរៀបអាពាហ៍ពិពាហ៍ក្នុងរីសត Samcheonggak ដែលជាកន្លែងរៀបចំពិធីមង្គលរបស់អ្នកទាំងពីរមានតម្លៃជួលប្រហែល ១៥ លានវ៉ុន ឬប្រហែល ១១០០០ ដុល្លារ ខណៈការតុបតែងផ្កាតែម្យ៉ាងគឺមានតម្លៃប្រហែល ១៥ លានវ៉ុនបន្ថែមទៀត។ គិតរួមទាំងថ្លៃចំណាយផ្សេងទៀត ដូចជាម្ហូបអាហារ និងសេវាកម្មផ្សេងៗ ការចំណាយសរុបត្រូវបានគេប៉ាន់ប្រមាណថាមិនក្រោម ១០០ លានវ៉ុន ឬប្រហែល ៧៥០០០ ដុល្លារអាមេរិកនោះឡើយ។
គួរបញ្ជាក់ថា HyunA និង Yong Jun Hyung ដែលអ្នកគាំទ្រខេប៉ុបជំនាន់ទី២បានស្គាល់ច្បាស់តាមរយៈការសហការគ្នាក្នុងបទ “Change” កាលពីឆ្នាំ២០១០ បានប្រកាសជាសាធារណៈអំពីទំនាក់ទំនងស្នេហារបស់ពួកគេកាលពីខែមករា ហើយប្រាំមួយខែក្រោយមក ក្នុងខែកក្កដា ពួកគេក៏បានប្រកាសពីការភ្ជាប់ពាក្យ និងរៀបការតែម្ដង។
យ៉ាងណាមិញ ទម្រាំដល់ឈានដល់ថ្ងៃរៀបការ វិថីស្នេហារបស់អ្នកទាំងពីរក៏ពោរពេញដោយព្យុះភ្លៀងជាច្រើនដែរ ខណៈមតិមហាជនជាច្រើនបានរិះគន់អំពីអតីតកាលរបស់ Yong Jun Hyung ដែលធ្លាប់មានឈ្មោះជាឧក្រិដ្ឋជនពាក់ព័ន្ធរឿងក្ដី Burning Sun និងមិនគាំទ្រឱ្យពួកគេស្រលាញ់គ្នានោះឡើយ។ មតិរិះគន់ និងការវាយប្រហារផ្សេងៗបានផ្ទុះឡើងឥតឈប់ឈរសូម្បីតែនៅពេលពួកគេបង្ហោះរូបភាព Pre Wedding រហូតផលិតកម្មរបស់ HyunA ចេញសេចក្ដីថ្លែងការណ៍គំរាមចាត់វិធានការតាមផ្លូវច្បាប់សម្រាប់អ្នកផ្សព្វផ្សាយព័ត៌មានមិនពិត។
ទោះបីជាមានឧបសគ្គយ៉ាងណាក៏ដោយ ប៉ុន្តែ HyunA និង Yong Jun Hyung នៅតែបន្តចាប់ផ្ដើមទំព័រថ្មីនៃជីវិតគូរបស់ពួកគេតាមការគ្រោងទុក ព្រមជាមួយការចូលរួមអបអរសាទរពីមិត្តភក្តិជិតស្និទ្ធ និងក្រុមគ្រួសារទាំងសងខាង ៕