• ម៉ាសុីន Preime DermaFacial ជួយឲ្យស្បែកភ្លឺថ្លា មានសំណើម
• ម៉ាសុីនព្យាបាលស្នាម Microneedling RF Exion និង Laser CO2
• បច្ចេកទេសក្នុងព្យាបាលស្បែកមុខស្រមតាមស្តង់ដារសុខាភិបាលកម្ពុជា និងអន្តរជាតិ
នៅពីក្រោយសមិទ្ធផលដ៏អស្ចារ្យមួយនេះអាចកើតឡើងបានដោយសារការខិតខំប្រឹងប្រែង របស់វេជ្ជបណ្ឌិត ឃុន សុភាវៈនារី ដែលជាគ្រូពេទ្យឯកទេសសើស្បែក និងកែសម្ផស្ស ដោយមិនវះកាត់។ដែលបានបញ្ចប់ការសិក្សាវេជ្ជបណ្ឌិតទូទៅនិងបរិញ្ញាបត្រជាន់ខ្ពស់ផ្នែកសើស្បែកពីសាកលវិទ្យាល័យ Thammasat ប្រទេសថៃ និងទទួលបានសញ្ញាបត្រផ្នែក Aesthetic Dermatology ពី American Academy of Aesthetic Dermatology ប្រទេសសហរដ្ឋអាមេរិក។
បច្ចេកទេស និងចំណេះដឹងទាំងនេះបានចូលរួមជាគន្លឹះសំខាន់នាំឲ្យគ្លីនិក La Bella ទទួលបានកេរ្តិ៍ឈ្មោះលេចធ្លោក្នុងវិស័យសម្រស់ប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈក្នុងប្រទេសកម្ពុជា។
ការទទួលបានពានរង្វាន់កិត្តិយសអន្តរជាតិនេះមិនត្រឹមតែជាការសម្ដែងពីសមត្ថភាពផ្ទាល់របស់វេជ្ជបណ្ឌិតឯកទេសខ្មែរម្នាក់នោះទេ ប៉ុន្តែជាការបង្ហាញថា វិស័យ Aesthetic Dermatology ក្នុងប្រទេសកម្ពុជាកំពុងមានការអភិវឌ្ឍយ៉ាងឆាប់រហ័ស និងអាចប្រកួតប្រជែងជាមួយតំបន់ និងអន្តរជាតិនៅក្នុងអនាគត។
ដូច្នេះ​សម្រាប់​បងប្អូន​ដែល​ចង់​ទទួល​បាន​សេវាកម្ម​សើរ​ស្បែក និង​កែ​សម្ផស្ស​ដោយ​មិនវះកាត់ដែលប្រើប្រាស់នូវបច្ចេកវិទ្យា និងបច្ចេកទេស ដែល​មាន​ស្តង់ដារ ក្រមសីលធម៌​វិជ្ជាជីវៈ​ប្រកបដោយ​ទំនុកចិត្ត​ខ្ពស់​ជាមួយនឹង​ពេទ្យ ឯកទេស​ដែល​មាន បទពិសោធន៍​យូរ​ឆ្នាំ​អាចទំនាក់ទំនងមក គ្លីនិក ឡា​ប៊ែ​ល (La Belle Clinic) ដែល​មាន​ទី តាំង​ស្ថិត​នៅផ្ទះ​លេខ 3 ផ្លូវ​លេខ 321 សង្កាត់​បឹង​កក់ 2 ខណ្ឌទួលគោក រាជធានី​ភ្នំពេញ ឬ​តាម​រយៈ Facebook Page: La Belle Clinic ឬ​លេខ​ទំនាក់ទំនង Tel: 012 299 915/ 093 999 863 ៕