ក្រុមចម្រៀងនារីខេប៉ុប TWICE បានបញ្ចប់ការប្រគំតន្ត្រីទេសចរណ៍លើកទី៥ របស់ខ្លួនយ៉ាងជោគជ័យដោយអាចទាក់ទាញអ្នកចូលទស្សនាសរុប ១,៥ លាននាក់ ចាប់តាំងពីចាប់ផ្ដើមឆាកទីមួយនៅថ្ងៃទី២៣ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៣ រហូតដល់ឆាកចុងក្រោយនៅថ្ងៃទី២៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៤។
ផ្អែកតាមសេចក្ដីរាយការណ៍កាលពីថ្ងៃទី ៣០ ខែកក្កដា ពីសារព័ត៌មានកូរ៉េខាងត្បូង MHN Sports បង្ហាញថាក្រុមចម្រៀងស្រីដែលមានសមាជិក ៩នាក់មួយនេះបានបញ្ចប់ការប្រគំតន្ត្រីទេសចរណ៍មានឈ្មោះថា READY TO BE World Tour យ៉ាងជោគជ័យ ដោយបានធ្វើការសម្ដែងឆាកចុងក្រោយនៅឯពហុកីឡដ្ឋាន Nissan Stadium ដ៏ធំបំផុតរបស់ប្រទេសជប៉ុន។ ក្នុងការសម្ដែងឆាកចុងក្រោយនេះ TWICE បានទាក់ទាញអ្នកគាំទ្រសរុបចំនួន ១៤ ម៉ឺននាក់ ក្នុងរយៈពេល២ថ្ងៃគឺនៅថ្ងៃទី ២៧ និង ២៨ ខែកក្កដា។
សេចក្ដីរាយការណ៍បានឱ្យដឹងទៀតថា TWICE បានទាក់ទាញអ្នកគាំទ្រសរុប ១,៥ លាននាក់សម្រាប់ការប្រគំតន្ត្រី READY TO BE World Tour ដែលមានការសម្ដែងចំនួន ៥១ លើកនៅ ២៧ ទីក្រុងជុំវិញពិភពលោក។ តួលេខនេះបានក្លាយជាបង្ហាញយ៉ាងច្បាស់ចំពោះប្រជាប្រិយភាពដ៏មានឥទ្ធិពលរបស់ក្រុមចម្រៀងស្រីពីផលិតកម្ម JYP មួយនេះ។
សម្រាប់ឆាកចុងក្រោយនេះ ពួកគេក៏បានសម្ដែងបទចម្រៀងពីអាល់ប៊ុមភាសាជប៉ុនថ្មីរបស់ពួកគេផងដែរគឺអាល់ប៊ុម “DIVE”។ ទន្ទឹមនេះ សមាជិក TWICE ក៏បានបញ្ចេញមតិថា វាជាកិត្តិយសខ្លាំងសម្រាប់ពួកគេក្នុងការបញ្ចប់ដំណើរប្រគំតន្ត្រីទេសចរណ៍ពិភពលោកលើកទីប្រាំរបស់ពួកគេនៅឯកីឡដ្ឋាន Nissan ក្នុងនាមជាក្រុមនារីអន្តរជាតិដំបូងគេដែលបានសម្តែងនៅទីនោះ។ ពួកគេបានអរគុណអ្នកគាំទ្រ និងសង្ឃឹមថាពេលវេលាល្អៗនេះនឹងស្ថិតក្នុងការចងចាំរបស់គ្រប់គ្នាជារៀងរហូត។
នៅល្ងាចថ្ងៃពុធ ទី៣១ ខែកក្កដានេះដែរ TWICE នឹងមានការសម្ដែងធំមួយនៅក្នុងការប្រកួតបាល់ទាត់ 2024 Coupang Play Series នៅពហុកីឡដ្ឋាន Seoul World Cup ក្នុងសង្កាត់ Mapo ភាគខាងលិចទីក្រុងសេអ៊ូល ៕