កាលពីមួយរយៈមុនមានតារាសម្ដែងកូរ៉េម្នាក់ គឺ Cho Hyun Chul បានធ្វើដំណើរមកប្រទេសកម្ពុជា ដើម្បីថត និងផលិត MV ថែមទាំងពោលសរសើរប្រជាជនកម្ពុជាមិនដាច់ពីមាត់ថែមទៀតផង។
ប៉ុន្មានថ្ងៃមុននេះ MV ថ្មីរបស់ក្រុមតន្រ្តីកូរ៉េខាងត្បូង HYUKOH ដែលបានសហការផលិតជាមួយ Sunset Rollercoaster បានចេញជាផ្លូវការ ខណៈដែល MV មួយនេះបានថតនៅប្រទេសកម្ពុជា លើទឹកដីអច្ឆរិយក្នុងខេត្តសៀមរាប។
មុនឈានដល់បទចម្រៀងបានបង្ហាញវត្តមានតារាសម្ដែងប្រុស Cho Hyun Chul ជាមួយទិដ្ឋភាពនៅប្រាសាទអង្គរវត្ត ជាមួយការពោលពាក្យសរសើរចំៗទៅកាន់ប្រជាជនកម្ពុជា ដែលមានទឹកចិត្តល្អ និងមានស្នាមញញឹមដ៏ស្រស់ស្អាតដែលធ្វើឱ្យរូបលោកមានអារម្មណ៍ថាខ្លួនដូចជាប្រជាជនដែលកើតក្នុងប្រទេសមួយនេះដែរ។ មិនត្រឹមតែបានបង្ហាញអារម្មណ៍រំភើប Cho Hyun Chul ក៏បានពាក់អាវដែលមានរូបព្រះបាទជ័យវរ្ម័នទី៧ ដែលជាក្សត្រដ៏អង់អាច និងអស្ចារ្យរបស់អាណាចក្រខ្មែរថែមទៀតផង។
ដោយឡែកនៅក្នុងវីដេអូ MV ក៏បានផ្ដិតយកទិដ្ឋភាពស្រស់ស្អាតច្រើនកន្លែងក្នុងតំបន់អង្គរ ដូចជាប្រាសាទបាយ័ន, ប្រាសាទតាព្រហ្ម, កន្លែងលក់វត្ថុអនុស្សាវរីយ៍ក្នុងតំបន់អង្គរ រួមជាមួយទេសភាពដើមឈើព្រៃក្រាស់ និងតំបន់ទឹកជ្រោះផងដែរ។ ជាមួយគ្នានេះដែរប្រជាជនកម្ពុជាក៏បានអរគុណទៅដល់តារាសម្ដែងប្រុសខាងលើក្នុងការជ្រើសយកប្រទេសកម្ពុជាជាទីតាំងក្នុងថត MV ថ្មីរបស់ខ្លួនក៏ដូចជាអរគុណការស្រលាញ់ពេញចិត្តកម្ពុជាចេញពីក្រអៅបេះដូងថែមទៀតផង។
គួរបញ្ជាក់ថា បទចម្រៀងដែលបានថតនៅលើទឹកដីអង្គរនៃខេត្តសៀមរាបក្នុងប្រទេសកម្ពុជាមានចំណងជើងថា «Glue» ជាបទចម្រៀងថ្មីរបស់ក្រុមតន្រ្តីកូរ៉េខាងត្បូង HYUKOH ជាមួយ Sunset Roller Coaster ៕