• ​​លោក VannDa  គឺជាតារារ៉ែបដ៏ល្បីកំពូល និងជាតារាឈានមុខនៅលើ ឆាកអន្តរជាតិ
• ​​លោក Norith គឺជាសិល្បករដ៏មានបទពិសោធន៍ និងមានប្រវត្តិជាគ្រូបង្វឹកជ័យលាភី
• ​​លោក DJ Kdep គឺជារៀមច្បងដែលត្រួសត្រាយផ្លូវហ៊ីបហបខ្មែរនិងជាអ្នកតំណាងនៃមរតកស្នាដៃហ៊ីបហប
បេក្ខភាពចូលរួមប្រកួត ក៏នឹងទទួលបានការណែនាំពីគ្រូបង្វឹក (Captains) ដែលជាអ្នកជួយតម្រង់ផ្លូវខាងផ្នែកបច្ចេកទេសសិល្បៈនៃតន្ត្រីហ៊ីបហប។ ពួកគាត់ នឹងដឹកនាំក្រុមរបស់ខ្លួនប្រកបដោយយុទ្ធសាស្ត្រ គំនិតច្នៃប្រឌិត និងថាមពល ដើម្បីជួយបេក្ខភាពឲ្យឆ្លងកាត់វគ្គផ្សេងៗនៃការប្រកួត និងអភិវឌ្ឍសមត្ថភាពរបស់ខ្លួនទៅមុខ។
គ្រូបង្វឹក (Captains) រួមមាន៖
• ​​លោក Vin Vitou  គឺជាតារារ៉េបដែលមានបទពិសោធន៍ជ្រៅជ្រះលើវិស័យហ៊ីបហប ត្រូវបាន ទស្សនិកជនសម្គាល់ដោយប៉ារ៉ូលចម្រៀងមុតស្រួចរបស់គាត់
• ​​លោក YuuHai  គឺជាតារារ៉េបជំនាន់ថ្មី មានបទពិសោធន៍ក្នុងការនាំយកជ័យលាភី ពោរពេញដោយ ទេពកោសល្យសិល្បៈ គំនិតច្នៃប្រឌិត និងថាមពលក្លាហាន
• ​​លោក VITO  គឺជាផលិតករតន្ត្រីដ៏ល្បី មានថាមពល ជាមួយនឹងស្តាយ៍ដែលខុសប្លែកពីគេ ដែលបានផលិតបទភ្លេងដែលទទួលបានការគាំទ្រយ៉ាងខ្លាំង ពីអ្នកស្ដាប់
កម្មវិធីនេះនឹងដឹកនាំ ព្រមទាំងសម្របសម្រួលដោយពិធីករពិធីការនីដ៏ល្បីគឺ កញ្ញាវ៉ាន់នីឡា និង លោក​ ជា វណ្ណារិទ្ធិ គឺជា ម្ចាស់សម្លេង ដែលទស្សនិកជនជាច្រើនធ្លាប់បានលឺ និងស្គាល់យ៉ាងច្បាស់ ដែលពួកគាត់ នឹងញ៉ាំងឲ្យមានចំណាប់អារម្មណ៍ ប្លែកៗ និងភាពសប្បាយរីករាយគ្រប់វគ្គនៃកម្មវិធី។
បេក្ខភាពចូលរួមប្រកួត នឹងត្រូវចូលរួមប្រកួតប្រជែងនៅក្នុង បី(៣)កម្រិតធំៗ គឺកម្រិត Represent កម្រិត Rise និង កម្រិត Reach ដោយបេក្ខភាពត្រូវឆ្លងកាត់នូវបញ្ហាប្រឈមគ្រប់ផ្នែកនៃសិល្បៈតន្ត្រីរបស់ពួកគេ ដែលរាប់ចាប់ពីសមត្ថភាព ក្នុងការប្រកួត ហ្វ្រីស្តាយ៍ (freestyle) ការសម្ដែងផ្ទាល់ ការផលិតវីដេអូតន្ត្រី ការត្បាញបញ្ចូលនូវអត្តសញ្ញាណ និងវប្បធម៌ ព្រមទាំងការរៀបចំគោលដៅវិជ្ជាជីវៈអាជីពជាសិល្បកររបស់ពួកគេ។
អ្នកឈ្នះ មិនត្រឹមតែទទួលបានតំណែងជ័យលាភីប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែក៏នឹងទទួលបាន ឱកាសដ៏ពិសេស ក្នុងការអភិវឌ្ឍអាជីព របស់ពួកគេទៅកាន់មួយកម្រិតទៀតផងដែរ។ បេក្ខភាពជ័យលាភី នឹងទទួលបានរង្វាន់ ជាសាច់ប្រាក់រួមបញ្ចូលទាំងឱកាស ការងារ ដែលមានតម្លៃសរុបលើស ៨០,០០០,០០០ (លានរៀលដែលឱកាសដ៏ពិសេសទាំងនោះរួមមាន៖
• ​​ការធ្វើដំណើរទៅកាន់ EMPIRE Studios (នៅសហរដ្ឋអាមេរិក)៖ ជាឱកាសទទួលបានការបង្វឹកការងារតន្ត្រី ថតចម្រៀងជាមួយសិល្បករ និងផលិតករតន្ត្រីជំនាញលំដាប់ពិភពលោកនៅក្នុងស្ទូឌីអូប្រកបដោយឧបករណ៍ និងបច្ចេកវិទ្យាឈានមុខគេ