ភាពយន្តស្នេហាបែបយុវវ័យ Every Day, We ដែលជាស្នាដៃសម្ដែងរបស់ Kim Sae Ron និង Lee Chae Min ត្រៀមចាក់បញ្ចាំងក្នុងរោងភាពយន្តនៅខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ខណៈតួឯកស្រីទទួលមរណភាព ទាំងភាពយន្តមិនទាន់ចេញផ្សាយ។
Every Day, We គឺជាភាពយន្តដែលផលិតឡើងផ្អែកតាមប្រលោមលោករូបភាពរដ៏ល្បីឈ្មោះក្រោមចំណងជើងតែមួយ ជាមួយនឹងអ្នកចូលអានជាង ១៦លានដងនៅលើ KakaoPage ខណៈសាច់រឿងផ្ដោតទៅលើតួអង្គ Ho Soo សម្ដែងដោយ Lee Chae Min និង Yeo Reul សម្ដែងដោយ Kim Sae Ron។
Every Day, We បានផ្ដើមសាច់រឿងនៅមុនថ្ងៃបើកបវេសនកាលមួយថ្ងៃ នៅគ្រាដែល Ho Soo បានសារភាពក្ដីស្រឡាញ់របស់ខ្លួនទៅកាន់ Yeo Reoul។ យ៉ាងណាមិញ Yeo Reoul ទទួលយកការសារភាពនេះមិនបាន ទើបធ្វើឱ្យមិត្តភាពតាំងពីកុមាររបស់ពួកគេបានមកដល់ទីបញ្ចប់។ លុះនៅថ្ងៃបើកបវេសនកាល Ho Soo និង Yeo Reoul ទើបដឹងខ្លួនថា ពួកគេបានចូលរៀននៅក្នុងសាលាតែមួយ ជាពិសេសនៅក្នុងថ្នាក់តែមួយ ខណៈអ្នកទាំងពីរត្រូវប្រឈមមុខជាមួយនឹងមិត្តភាពដែលបានប្រែប្រួលទៅហើយ។
គួរឱ្យដឹងផងដែរថា ដ្បិត Lee Chae Min ទើបតែទទួលបានការប្រជាប្រិយភាពតាមរយៈការសម្ដែងជាតួឯកនៅក្នុងរឿង Bon Appétit, Your Majesty ក៏ប៉ុន្តែរឿង Every Day, We នេះ គឺជាស្នាដៃភាពយន្តកុន ក៏ដូចជាការសម្ដែងជាតួឯកប្រុសលើកដំបូងរបស់តារាប្រុសវ័យ ២៥ ឆ្នាំ។
ទន្ទឹមគ្នានេះ វាក៏ជារឿងគួរឱ្យសោកស្ដាយដែរ ព្រោះ Every Day, We គឺជាស្នាដៃមួយទៀតដែល Kim Sae Ron បានបន្សល់ទុកក្នុងនាមជាតារាសម្ដែង ខណៈតារាស្រីវ័យ ២៥ឆ្នាំបានលាចាកលោកកាលពីខែកុម្ភៈកន្លងទៅ ទាំងមិនទាន់បានទស្សនាភាពយន្តនេះនៅក្នុងរោងភាពយន្តនៅឡើយ៕