មុននេះបន្តិច FB ផេក របស់តារាចម្រៀងក៏ជាអ្នកធ្វើបទភ្លេងដ៏មានទឹកដៃ វណ្ណថាន បានទម្លាក់វីដេអូខ្លីមួយត្រឹមតែ ៨ វិនាទីតែប៉ុណ្ណោះ ដែលក្នុងនោះក៏មាន វណ្ណដា ផងដែរ។ ហ្វេនសង្ស័យថាតារាចម្រៀងទាំង ២ កំពុងធ្វើបទថ្មីរួមគ្នា ក្រោយបទ “កំលោះស្រុកស្រែក” ល្បីខ្ទរខ្ទារខ្លាំង ត្រឹមរយៈពេលមិនបានកន្លះឆ្នាំផងនោះ។
ក្នុងវីដេអូនោះក៏មានភ្ជាប់នូវឃ្លាចម្រៀង អូនចាំទេៗៗ ហើយ caption របស់ វណ្ណថាន ក៏សរសេរដូចគ្នាដែរ។ ក្នុងវីដេអូកំលោះទាំង ២ លាន់មាត់សរសើរបទនោះថា អេម ទៀតផង។ ដោយឃើញបែបនេះអ្នកគាំទ្ររំភើប ព្រោះគិតថា នោះជាសកម្មភាពផលិតបទចម្រៀងរួមគ្នារវាងតារាចម្រៀងរួមផលិតកម្មបារមី ហើយអ្នកទាំង ២ ទៀតសោតធ្លាប់បានផលិតបទចម្រៀងទទួលបានការគាំទ្រខ្លាំងទាំងក្នុង និងក្រៅប្រទេសរួចមកហើយ អំឡុងពេលចូលឆ្នាំខ្មែរកន្លងទៅ។
បទ “កំលោះស្រុកខ្មែរ” ដែលចេញកាលពីថ្ងៃ ៧ ខែមេសា ឆ្នាំ ២០២៣ មានអ្នកចូលមើលរហូតទៅដល់ ៦៧ លានដង ដែលនោះគឺជាបទល្បីខ្លាំងបំផុតមួយក្នុងឆ្នាំនេះ ហើយព្រមទាំងមានអ្នកធ្វើវីដេអូ reaction បរទេសជាច្រើន សរសើរបទនេះដូចគ្នា។ ចំណែកបទ “អូនចាំទេ ” ដែលសង្ស័យថាជាបទថ្មីអ្នកទាំង ២ ហ្វេនក៏នៅតែសង្ឃឹមថាល្អ ពីរោះ ល្បីមិនចាញ់បទមុនឡើយ។
បន្ថែមពីនេះ អ្នកគាំទ្រសំណូមពរឲ្យបញ្ចេញបទថ្មីដែលនោះឆាប់ៗនេះ អំឡុងពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌដែលនឹងមកដល់នាប៉ុន្មានថ្ងៃទៀត។ ទោះជាយ៉ាងណាខាងផលិតកម្ម និងសាមីខ្លួនមិនទាន់បង្ហើបអ្វីច្រើនឡើយទាក់ទងនឹងបទ “អូនចាំទេ” ដែលសង្ស័យថាជាបទថ្មីនៃអ្នកទាំង ២ នោះ។ បើនិយាយពីសម្ពន្ធភាព វណ្ណដា និង វណ្ណថាន ពិតជាល្អ ដោយអ្នកទាំង ២ គោរពគ្នា និងជួយគ្នាទៅវិញទៅមក ហើយក៏ឧស្សាហ៍ឡើងតាមកម្មវិធីប្រគំតន្រ្តីជាមួយគ្នាដែរ៕