ទីបំផុតការទន្ទឹងរង់ចាំរបស់អ្នកគាំទ្រនៃតារារ៉េបល្បីរបស់ប្រទេសកម្ពុជា និងថៃ បានទម្លាក់ Teaser បទថ្មីរបស់អ្នកទាំងពីរហើយ។ «Smoke Up» ពិតជាបទថ្មីនៃ វណ្ណដា និង YoungOhm ប្រាកដមែន ព្រោះនោះជាតម្រុយដែលតារាប្រុសវ័យ ២៨ ឆ្នាំ ធ្លាប់បានបង្ហោះរួមជាមួយរូបតារារ៉េបដ៏ល្បីរបស់ថៃ កាលពីសប្ដាហ៍មុន។
ទោះជា Teaser ខ្លីត្រឹមតែ១៦ វិនាទី មានឃ្លាចម្រៀងប៉ុន្មានម៉ាត់ក៏ពិតមែនប៉ុន្តែទំហំនៃការគាំទ្រ ពិតជាមិនធម្មតាឡើយ ដោយ Teaser ទី១នោះ មានអ្នកមើលជាង ៦ សែនដងរួចទៅហើយនៅលើហ្វេសប៊ុក ត្រឹមពេល១យប់។ ចំណែកអ្នកបញ្ចេញមតិទៀតឡើងជិត ១ សែនអ្នកទៅហើយ ដោយសារទាំងភ្លេង និងអត្ថន័យចម្រៀងគួរឲ្យចាប់អារម្មណ៍ ហើយទាក់ចិត្តឲ្យចុចស្ដាប់ម្ដងហើយម្ដងទៀត។
YoungOhm គឺជាតារារ៉េបទី ៥ ហើយ ដែល វណ្ណដា បានសហការផលិតបទចម្រៀង នាដើមឆ្នាំ ២០២៥ នេះ ក្រោយចេញបទ «ASIAN STATE OF MIND» ច្រៀងរួមគ្នាជាមួយកំពូលតារានៅអាស៊ី ៤ រូបទៀតគឺ Awich ,Jay Park, Rapper ចិន Masi Wei និងតារារ៉េបឥណ្ឌា KR$NA កាលពីចុងខែកុម្ភៈកន្លងទៅ។
សម្រាប់បទ «Smoke Up» រវាង វណ្ណដា និង Young Ohm នឹងចេញផ្សាយជាផ្លូវការនាថ្ងៃ ១៣ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០២៥ ស្អែក។ នេះបើយោងតាមការលើបង្ហោះផ្ទាល់របស់តារាប្រុសមានប្រភពមកពីខេត្តព្រះសីហនុ ដាក់កាលបរិច្ឆេទលើហ្វេសប៊ុក។
អ្នកគាំទ្ររបស់ វណ្ណដា និង Young Ohm សឹងតែមិនអាចរង់ចាំស្ដាប់បទថ្មីនោះបានឡើយ ព្រោះពួកគេជឿជាក់ថា «Smoke Up» និងបង្ហាញពីភាពឥតខ្ចោះនៃតន្រ្តីរបស់កំពូលតារារ៉េបទាំងទ្វេជាក់ជាមិនខាន៕