ដ្បិតមិនអាចបន្តចំណងស្នេហ៍ជាប្ដីប្រពន្ធតទៅមុខទៀត លោក ប៉ាល់ ប៉ោស៊ាង ស្វាមីតារាចម្រៀងប្រចាំផលិតកម្មហង្សមាសអ្នកនាង កែវ សុបញ្ញា បានប្រកាសបញ្ចប់ចំណងស្នេហាតាមផ្លូវច្បាប់ចាប់ពីពេលនេះតទៅ។
តាមរយៈការបង្ហោះជូនជាដំណឹងលើអាខោនមួយដែលឈ្មោះថា Vi Chet Strong ដែលគេស្គាល់ថាគូស្នេហ៍តារាចម្រៀង កែវ សុបញ្ញា កាលពីថ្ងៃទី ២ ខែ កុម្ភៈ កន្លងទៅបានប្រកាសឱ្យដឹងថា រូបលោកនិងតារាចម្រៀងស្រីរូបនោះ បានសម្រេចចែកផ្លូវគ្នាហើយ។
ចំពោះបញ្ហាលែងលះនេះដែរលោកនិងភរិយាបានព្រមព្រៀងគ្នាដោយបានផ្ដិតមេដៃនៅតុលាការ ពោលគឺធ្វើឡើងនៅចំពោះមុខច្បាប់ ដើម្បីតម្លាភាព និងផ្ដល់នូវការគោរពឱ្យតម្លៃគ្នាទៅវិញទៅមក។ ការបញ្ចប់ចំណងស្នេហ៍រយៈពេលច្រើនឆ្នាំរវាង កែវ សុបញ្ញា និងអតីតគូស្នេហ៍បានធ្វើឱ្យមហាជនអ្នកគាំទ្របង្ហាញចេញនូវអារម្មណ៍សោកស្ដាយ ដ្បិតអ្នកទាំងពីរមិនអាចបន្តដើរផ្លូវរួមគ្នាបន្តទៀតបាន។
គួរឱ្យដឹងផងដែរថា កែវ សុបញ្ញា គឺជាតារាចម្រៀងមួយរូបដែលជ្រកក្រោមផលិតកម្ម WE PRODUCTION ដែលជាបុត្រសម្ព័ន្ធរបស់ផលិតកម្មល្បីឈ្មោះរស្មីហង្សមាស។ ក្រៅពីអាជីពជាតារាចម្រៀងអតីតបេក្ខភាព I am a singer Cambodia រដូវកាលទី៣ រូបនេះក៏មានជំនួញក្នុងដៃផងដែរ៕