គ្រប់ទឹកហើយ ខួបកំណើតឆ្នាំនេះ តារាចម្រៀងរ៉េប លោក ជី ដេវីត ទទួលបានទូរស័ព្ទដៃទំនើបដល់ទៅ ៣ គ្រឿង ដែលជាស៊េរីចុងក្រោយទើបប្រកាសចេញលក់ដោយក្រុមហ៊ុន Apple កាលពី១ខែមុន។
ជារៀងរាល់ឆ្នាំអ្នកនាង ទេព បូព្រឹក្ស តែងផ្ញើពាក្យពេចន៍ជូនពរស្វាមីក្នុងថ្ងៃកំណើត ហើយបន្ថែមពីលើពាក្យសម្ដីឆ្នាំនេះអ្នកនាងបានរៀបចំកម្មវិធីជួបជុំដោយមានបណ្ដាមិត្តភ័ក្ដិអ្នកសិល្បករ និងម្ចាស់ប្រ៊េនធំៗចូលរួមដើម្បីអបអរថ្ងៃកំណើតរបស់លោក ជី ដេវីត។
ដ្បិតថាថ្ងៃកំណើតជាក់ស្ដែងរបស់លោក ជី ដេវីត គឺនៅថ្ងៃទី ៥ ខែ កុម្ភៈ តែជាក់ស្ដែងកាលពីម្សិលមិញកម្មវិធីរៀបចំឡើងដោយមានភ្ញៀវចូលរួមច្រើន ជាពិសេសនោះ ជី ដេវីត ត្រូវបាន Surprise ជាមួយកាដូដែលបង្កប់នៅក្នុងនំជាទូរស័ព្ទស៊េរីថ្មីចុងក្រោយ Iphone 17 ចំនួន១ ថែមទៀតផង។ មិនតែប៉ុណ្ណោះ មុនថ្ងៃកម្មវិធី ម្ចាស់បទ «មហានគរ» រូបនេះត្រូវបានម្ចាស់ប្រ៊េនកាហ្វេ HSO surprise ជាមួយទូរស័ព្ទដៃ IPHONE 17 PROMAX ចំនួន ២ គ្រឿងដែលដាក់បង្កប់នៅក្នុងនំខួបកំណើតដូចគ្នាផងដែរ។
សរុបមក ខួបកំណើតឆ្នាំនេះស្វាមីអ្នកនាង ទេព បូព្រឹក្ស គឺទទួលបានទូរស័ព្ទដៃសេរ៊ីទំនើបរហូតដល់ទៅ ៣ គ្រឿង។ យ៉ាងណាមិញ ហ្វេនអ្នកគាំទ្រតារារ៉េបរូបនេះកំពុងអ៊ុតមើលទៀតថាតើលោក ជី ដេវីត នឹងទទួលបានកាដូអ្វីបន្ទាប់ទៀត? បន្ថែមពីនេះបណ្ដាអ្នកគាំទ្របានចូលខមិនជូនពរអាយដលរបស់ពួកគេព្រោងព្រាតនិងបានចែករំលែកទាំងរូបភាពនិងវីដេអូពេញលើបណ្ដាញសង្គម៕