ទើបប្រកាសជា BA ផលិតផលថ្មីមិនបានប៉ុន្មានផង តារាសម្តែងដ៏ប៉ិនប្រសព្វ ហ្វាហ្វា ត្រូវលោកស្រី អ៊ឹម សុគន្ធា ដែលជាម្ចាស់ប្រេន HK7 និងជាអ្នកគ្រប់គ្រងថ្មីរបស់ Miss Grand Cambodia 2023 ពញ្ញាក់ ពញ្ញាក់កាដូរថយន្តខ្លាញ់គោរលើបរលោង ក្នុងថ្ងៃខួបកំណើតឆ្នាំនេះ។
រថយន្តខ្លាញ់គោទំនើបដែលម្ចាស់ប្រេន HK7 កាដូជូន BA រូបនេះ ម៉ាក Ford Mustang Shelby GT500 ដែលរថយន្តត្រូវគេដឹងថា មានតម្លៃជាង ១០ ម៉ឺនដុល្លារឯណោះ។
ក្នុងវីដេអូបង្ហោះលើទំព័រហ្វេសប៊ុក Nelina HK7 លោកស្រី អ៊ឹម សុគន្ធា បានបញ្ជាក់ថា រថយន្តទំនើបជូនដល់ ហ្វាហ្វា នេះ ជាកាដូថ្ងៃកំណើត និងជាទឹកចិត្តរបស់លោកស្រីចំពោះ ហ្វាហ្វា ដែលនាងធ្វើការបានល្អ ហើយជា BA ដែលធ្វើឱ្យកាហ្វេសម្រកនាងរបស់លោកស្រីផ្ទុះទីផ្សារខ្លាំង ព្រោះនាងជាអតិថិជនប្រើប្រាស់ពិត ថែមទាំងប្រម៉ូតកាហ្វេសម្រករាង HK7 គ្រប់ទីកន្លែងទៀតផង។ មួយទៀត ថ្មីៗនេះ ស្រីស្អាត ហ្វាហ្វា ទើបត្រូវជ្រើសជា BA របស់ KIMIKO Protein ទៀតផង។
បន្ទាប់ពី Surprise BA របស់ខ្លួនបានសម្រេច លោកស្រី អ៊ឹម សុគន្ធា បានបង្ហោះលើគណនីហ្វេសប៊ុកផ្លូវការថា «មិនបាច់និយាយច្រើន បើគេល្អដាក់យើង យើងនឹងល្អដាក់គេវិញ» រីឯ ស្រីយី ដែលជាសាមីខ្លួនក៏បានបង្ហោះសារថ្លែងអំណរគុណដល់ទឹកចិត្តដ៏ធំធែងរបស់ម្ចាស់ប្រេន HK7 យ៉ាងដូច្នេះថា «ប្អូនសូមអរគុណដល់ទឹកចិត្តនឹងក្តីស្រលាញ់របស់បងស្រីចំពោះប្អូនម្តងទៀត ប្អូនសូមជួនពរឲ្យគ្រប់ការងារភារៈក្ចិច នឹងគ្រប់ផលិតផលHK7ទាំងអស់កាន់តែមានអតិថិជនច្រើនទៅៗណា៎»។
សិល្បករ-សិល្បការិនីក្នុងរង្វង់សិល្បៈ ព្រមទាំងហ្វេនៗរបស់តារាសម្តែងសាច់សខ្ចីនេះ នាំគ្នា Comment អបអរសាទរសោភារូបស្រស់នេះឡើងព្រោងព្រាត ថែមទាំងលើកឡើងថា តារាសម្តែង ហ្វាហ្វា ពិតជាយីអ៊ុនខ្ពស់មែន ការងារចូលគ្មានពេលសម្រាក ថែមទាំងទទួលបានកាដូរថយន្តខ្លាញ់គោយ៉ាងថ្មីសន្លាងទៀត ពិតជាមិនធម្មតាមែន!