បេក្ខជន best of the best លឹម សេរីហាន់នីកា ធ្វើឲ្យ Coach កញ្ញា ភ្លឹក ពេលច្រៀងបទ “យុត្តិធម៌គ្មានសម្រាប់អ្នកស្មោះ”
សម្រាប់​សប្ដាហ៍​ទី ៣ នៃ​វគ្គ Live Show លឹម សេរីហាន់នីកា កាន់តែ​វិវត្តន៍​ខ្លួន​បាន​យ៉ាង​ល្អ​មួយ​កម្រិត​ថែម​ទៀត រហូត​ដល់​ម្ចាស់​បទ​ដែល​ជា coach មួយ​រូប​របស់​កម្មវិធី The voice Cambodia លាន់​មាត់​សរសើរ​ថា​យុវតី វ័យ ១៦ ឆ្នាំ​រូប​នោះ ប្លែក​ដាច់​ពី​សប្ដាហ៍​មុន​តែ​ម្ដង។
Coach កញ្ញា បាន​និយាយ​ពី​គុណសម្បត្តិ​របស់ សេរីហាន់នីកា អាច​ច្រៀង​បទ “យុត្តិធម៌គ្មានសម្រាប់អ្នកស្មោះ បាន​ពីរោះ​ប្លែក​ខុស​ឆ្ងាយ​ពី​ម្ចាស់​បទ​ផ្ទាល់​តែ​ម្ដង។ បេក្ខជន best of the best របស់​កូន​ក្រុម ពេជ្រ សោភា បាន​ប្រើប្រាស់​ស្ទីល៍​ផ្ទាល់ខ្លួន​សុទ្ធសាធ ក្នុង​នោះ កញ្ញា បញ្ជាក់​បន្ថែម​ថា បេក្ខជន The voice Cambodia រដូវ​កាល​ទី ៣​រូប​នេះ នីកា មាន​សំឡេង​មួយ​បែប​ពិសេស ធ្ងន់ ខ្ពស់ មុតស្រួច ពោរពេញ​ទៅ​ដោយ​កម្លាំង។
អ្នក​កំពង់ធំ​រូប​នោះ​បាន​ធ្វើឲ្យ Coach កញ្ញា ភ្ញាក់ផ្អើល​ពេល​ច្រៀង​បទ​មនោសញ្ចេតនា​ដែល​ប្រើ​កម្លាំង​ខ្លាំង​ដូច ហាន់នីកា ពិតជា​កម្រ​មាន​ណាស់។ ព្រោះ​បទ​ឈឺចាប់​ភាគច្រើន​តែងតែ​ប្រើ​អារម្មណ៍​បែប​ស្រទន់​ជាង​ធម្មតា ហើយ​ម្ចាស់​បទ​បាន​បន្ថែម​មួយ​ឃ្លា​ដ៏​អស្ចារ្យ​ទៅ​កាន់​បេក្ខជន​រូប​នោះ​ថា ការ​ប្រកួតប្រជែង​គឺ​ទាល់តែ​ខ្លាំង​បែប​នេះ ទើប​ធ្វើឲ្យ​ការ​បកស្រាយ​បទ​ចម្រៀង​ទៅ​មាន​ថាមពល​បាន​ល្អ។
Best of the best ក្នុង team សោភា ជា​ពាក្យ​ដែល​កម្មវិធី​ផ្ដល់​ឲ្យ​យុវតី​រូប​នេះ ហើយ​ពិធី​ករ​ទៀតសោត​ បាន​ហៅ នីកា ថា បេក្ខនារី best the voice។ សម្រាប់​សប្ដាហ៍​នេះ លឹម សេរីហាន់នីកា មិន​ត្រឹមតែ​ច្រៀង​បាន​ល្អ​ប៉ុណ្ណោះ​ទេ អ្នក​គាំទ្រ​ក៏​សង្កេត​ឃើញ​ថា ការ​រៀបចំ​ខ្លួន​នាង​ពិតជា​ស័ក្ដិសម និង​ដូច​តារា​ចម្រៀង​អាជីព​ដូច្នេះ​ដែរ៕