មន្ទីរពេទ្យកែសម្ផស្ស ធីរ៉ៈផន (TEERAPORN) នាំយកបទពិសោធជំនាញមកកាន់កម្ពុជា ជាមួយនឹងកម្មវិធីជំនួបពិសេស (Exclusive Meet & Greet) ជាមួយតារាដ៏ល្បីលំដាប់ជួរមុខរបស់ថៃ កញ្ញា ផេនខេក (Pancake Khemnit)
ភ្នំពេញ៖ ថ្ងៃទី១០ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៤៖ មន្ទីរពេទ្យកែសម្ផស្ស ធីរ៉ៈផន (TEERAPORN) ដែលជាមជ្ឈមណ្ឌលកែសម្ផស្សលំដាប់ឈានមុខគេជាមួយបទពិសោធច្រើនជាង ៤០ឆ្នាំ នៅប្រទេសថៃ បានពង្រីកសេវាកម្មរបស់ខ្លួននៅកម្ពុជាតាមរយៈកម្មវិធីជំនួបពិសេស TEERAPORN Exclusive Meet & Greet ដែលផ្ដល់ឱកាសដល់សាធារណជនឱ្យទទួលបាននូវសេវាប្រឹក្សាយោបល់អំពីការកែសម្ផស្សដោយឥតគិតថ្លៃ ព្រមទាំងអាចជួបផ្ទាល់ជាមួយក្រុមវេជ្ជបណ្ឌិតល្បីៗរបស់ខ្លួនមកពីប្រទេសថៃផ្ទាល់ និងតារាថៃដ៏ល្បីលំដាប់ជួរមុខ កញ្ញា ផេនខេក (Pancake Khemnit)​។
ព្រឹត្តិការណ៍ដ៏ពិសេសដែលប្រារព្ធធ្វើឡើងនៅសណ្ឋាគារ Hyatt Regency Phnom Penh ថ្ងៃទី២៤ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៤ នេះ បង្ហាញពីការពង្រឹកវិសាលភាពរបស់មន្ទីរពេទ្យកែសម្ផស្សដ៏ល្បីរបស់ថៃមួយនេះនៅកម្ពុជា ដោយនាំមកនូវបទពិសោធជំនាញស្ដង់ដាលំដាប់អន្តរជាតិផ្នែកព្យាបាលកែសម្ផស្សសម្រាប់អតិថិជនថ្មីនៅកម្ពុជា។ អតិថិជនទាំងអស់ នឹងមានឱកាសឈ្នះប្រូម៉ូសិនពិសេសឥតគិតថ្លៃដែលមានផ្ដល់ជូនសម្រាប់តែក្នុងកម្មវិធីជំនួបពិសេសនេះប៉ុណ្ណោះ។
ធីរ៉ៈផន ជាមន្ទីរពេទ្យកែសម្ផស្សដ៏ល្បីលើជំនាញវះកាត់កែសម្ផស្សផ្ទៃមុខ ដែលបានផ្ដល់ជូននូវសេវាកម្មកែសម្ផស្សជាច្រើនឆ្នាំ ប្រកបដោយបទពិសោធខ្ពស់ជាមួយនឹងក្រុមគ្រូពេទ្យជំនាញច្បាស់លាស់ និងបច្ចេកទេសទំនើបទាន់សម័យ។ តំណាងមន្ទីរពេទ្យកែសម្ផស្ស ធីរ៉ៈផន ប្រចាំនៅកម្ពុជា បានថ្លែងឱ្យដឹងថា “យើងពិតជាមានក្ដីសោមនស្សរីករាយបំផុតដែលបានពង្រីកសេវាកម្មរបស់យើងមកកាន់កម្ពុជា ដោយនាំមកនូវជំនាញបទពិសោធប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈកម្រិតស្ដង់ដាខ្ពស់ដើម្បីបម្រើជូននូវតម្រូវការរបស់ប្រជាជនកម្ពុជា។ ព្រឹត្តិការណ៍នេះ នឹងរួមចំណែកផ្សារភ្ជាប់ទំនាក់ទនងរវាងមន្ទីរពេទ្យកែសម្ផស្សយើងខ្ញុំ និងអតិថិជនក្នុងស្រុកដែលចង់បានសេវាកែសម្ផស្សស្ដង់ដាអន្តរជាតិប្រកបដោយទំនុកចិត្តខ្ពស់ ក៏ដូចជាឱកាសឱ្យយើងជួយពួកគាត់សម្រេចនូវក្ដីសុបិនទទួលបាននូវសម្រស់ស្រស់ស្អាតដែលខ្លួនប្រាថ្នាផងដែរ។”
ព្រឹត្តិការណ៍នេះ ក៏មានកម្មវិធីជំនួបពិសេសជាមួយតារាល្បីលំដាប់ជួរមុខរបស់ថៃ គឺកញ្ញា ផេនខេក មកបង្ហាញវត្តមានក្នុងកម្មវិធីដ៏អស្ចារ្យនេះផងដែរ។ អ្នកគាំទ្រទាំងអស់អាចជួបដោយផ្ទាល់ជាមួយកញ្ញា ផេនខេក (Pancake Khemnit) និងក្រុមវេជ្ជបណ្ឌិតល្បីៗរបស់ ធីរ៉ៈផន ដែលនេះជាបទពិសោធដ៏ពិសេសមួយមិនអាចបំភ្លេចបាន។