កាលពីថ្ងៃទី ០៧ មករា ឆ្នាំ ២០២៤ ថ្មីៗកន្លងទៅនេះ ក្រុមហ៊ុនផលិតទឹកដោះគោក្នុងស្រុកដ៏ល្បីឈ្មោះ អង្គរមីល បានរៀបចំកម្មវិធីជប់លៀងប្រចាំឆ្នាំដ៏ពិសេសមួយនៅសណ្ឋាគារ សុខា ភ្នំពេញ ដើម្បីជាការថ្លែងអំណរគុណដល់បុគ្គលិកគ្រប់ជាន់ថ្នាក់ ព្រមទាំងដៃគូវិនិយោគ តំណាងចែកចាយទាំងអស់ ដែលបានខិតខំបំពេញការងារ ការសហការណ៍ដ៏ល្អ នាំឱ្យក្រុមហ៊ុនឈរជើងយ៉ាងរឹងមាំលើទីផ្សារ និងបន្តរីកចម្រើនឥតឈប់ឈរ។ ពិធីជប់លៀងប្រចាំឆ្នាំដ៏ធំមួយនេះ មានការចូលរួមពីបុគ្គលិក ដៃគូវិនិយោគ តំណាងចែកចាយ ព្រមទាំងភ្ញៀវកិត្តិយសជាច្រើនរូបទៀត។
ថ្លែងនៅក្នុងឱកាសដ៏ពិសេសខាងលើលោក កុយ សុវណ្ណ ជា នាយកដ្ឋានផ្នែកលក់និងទីផ្សារប្រចាំក្រុមហ៊ុនអង្គរឌែរីប្រូដាកខូអិលធីឌី បានឡើងថ្លែងអំណរគុណដល់តំណាងចែកចាយទូទាំងប្រទេសដែលបានសហការធុរកិច្ចជាមួយក្រុមហ៊ុនអង្គរឌែរីប្រូដាកខូអិលធីឌី នាឆ្នាំ ២០២៣ កន្លងទៅ ឱ្យទទួលបាននូវលទ្ធផលយ៉ាងល្អប្រសើរ។ តំណាងឱ្យក្រុមហ៊ុន លោក កុយ សុវណ្ណ សូមអបអរសាទចំពោះលទ្ធផលដ៏ល្អក្នុងឆ្នាំ ២០២៣ កន្លងទៅ។
លោក កុយ សុវណ្ណ បានមានប្រសាសន៍បន្ថែមទៀតថា ក្រុមហ៊ុននឹងខិតខំសិក្សាស្វែងយល់អំពីតម្រូវការ គោលបំណងរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ចុងក្រោយ ដើម្បីអភិវឌ្ឍន៍នូវផលិតផលថ្មីៗជាច្រើនទៀត ដើម្បីផ្គត់ផ្គង់តម្រូវការទីផ្សារប្រកបដោយនិរន្តភាព និងដើម្បីពង្រីកទំហំទីផ្សាររបស់ក្រុមហ៊ុន ឱ្យកាន់តែធំជាលំដាប់ជារៀងរាល់ឆ្នាំ។ ជាក់ស្តែង ក្នុងឆ្នាំ២០២៣ថ្មីៗកន្លងទៅនេះ ក្រុមហ៊ុនបានផលិតបន្ថែមនូវផលិតផល១ប្រភេទ ទៀតគឺ៖ ទឹកដោះគោបេស៍ខៅ ប្រភេទប្រអប់ក្រដាសបរិស្ថាន ចំណុះ 1,284Kg ហើយរំពឹងទុកជាមុនថាផលិតផលនេះនឹងក្លាយជាផលិតផលលក់ដាច់ខ្លាំងនិងមានការពេញនិយមគាំទ្រ ពីអតិថិជនទាំងអស់ ។
តាមប្រសាសន៍របស់នាយកផ្នែកលក់ និងគ្រប់គ្រងទីផ្សារខាងលើឱ្យដឹងទៀតថា ដើម្បីឆ្លើយតបទៅនឹងបរិបទនៃការប្រកួតប្រជែងដ៏ខ្លាំងក្លានាពេលបច្ចុប្បន្ននេះ ក្រុមហ៊ុននឹងខិតខំបង្កើតនូវយុទ្ធសាស្រ្តទីផ្សារថ្មីៗ ដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ ដើម្បីប្រកួតប្រជែងលើទីផ្សារប្រកបដោយយុទ្ធសាស្រ្ត ឈ្នះ-ឈ្នះ-ឈ្នះ-ឈ្នះ ។ ដោយមានភាពជឿជាក់ទៅលើសមត្ថភាព និងបទពិសោធន៍ក្នុងការចែកចាយ លក់ផលិតផលយូរឆ្នាំ ព្រមទាំងការក្តាប់បាននូវព័ត៌មានទីផ្សារយ៉ាងជាក់លាក់ នៅក្នុងតំបន់រៀងៗខ្លួនរបស់តំណាងចែកចាយទាំងអស់ ក្រុមហ៊ុនមានការរំពឹងទុកជាមុនថាការសហការធុរកិច្ច ក្នុងឆ្នាំ២០២៤នេះ នឹងបញ្ចប់ដោយទទួលបានលទ្ធផលល្អប្រសើរជាងឆ្នាំ២០២៣ ហើយនឹងមានកំណើនមិនតិចជាង១០–១៥%នោះឡើយ។
ក្រុមហ៊ុននឹងប្ដេជ្ញាជាមួយយុទ្ធសាស្ត្រសំខាន់ៗរួមមាន៖ យុទ្ធសាស្រ្តល្អ ផលិតផលល្អ អ្នកចែកចាយពូកែ ការសហការល្អ នោះនឹងទទួលបានលទ្ធផលគាប់ប្រសើរជាមិនខាន ។ ចំណែកឯ យុទ្ធសាស្រ្តគន្លឹះឆ្នាំ២០២៤គឺ៖
- ការកសាងម៉ាកយីហោរ តាមគ្រប់ប្រពន្ធ័ផ្សព្វផ្សាយជាពិសេសបណ្តាញសង្គម និង ឌីជីថល (Social and digital media)