ក្រុមហ៊ុន Stefano Ricci – Luxury Men’s Clothing របស់អ៊ីតាលី បានជ្រើសរើសប្រទេសកម្ពុជាដើម្បីថតផ្សព្វផ្សាយម៉ូដសម្លៀកបំពាក់ក្នុងគម្រោង The STEFANO RICCI Explorer របស់ពួកគេនៅលើទឹកដីអច្ឆរិយអង្គរខេត្តសៀមរាប។
កម្ពុជាជាប្រទេសចំណាស់ដែលសម្បូរទៅដោយសម្បត្តិវប្បធម៌ ជាពិសេសប្រាង្គប្រាសាទបុរាណ ហើយបានក្លាយជាប្រទេសដែលជាទីចាប់អារម្មណ៍សម្រាប់ភ្ញៀវជាតិ និងអន្តរជាតិមកទស្សនាកម្សាន្ត សិក្សាស្វែងយល់។ ជាក់ស្ដែងនាពេលថ្មីៗនេះ ក្រុមហ៊ុនសម្លៀកបំពាក់បុរសដ៏ពេញនិយមមួយនៅប្រទេសអ៊ីតាលី Stefano Ricci – Luxury Men’s Clothing បានចុះមកផ្ដិតយករូបភាពនៅប្រាសាទបុរាណរបស់កម្ពុជា ក្នុងខេត្តសៀមរាបជាមួយខូលិកសិនថ្មីរបស់ពួកគេក្នុងគម្រោង The STEFANO RICCI Explorer ។
តាមរយៈផលិតករ Filippo Ricci បានទម្លាប់ប្រាប់ឱ្យដឹងពីមូលហេតុដែលលោកជ្រើសរើសកម្ពុជា សម្រាប់គម្រោងមួយនេះព្រោះជាប្រទេសដ៏ស្រស់ស្អាតមួយនេះស័ក្ដិសមបំផុតនិងខូលិកសិនថ្មីរបស់ពួកគេគឺ «រសនិយមបែបប្រណីតភាព»។ Filippo Ricci បានមើលឃើញធាតុសំខាន់ៗ ៤ ធំៗក្នុងប្រទេសមួយនេះរួមមាន៖