បវរកញ្ញា Lakamo Cambodia រកឃើញម្ចាស់មកុដពិតប្រាកដហើយ បានទៅលើ ដេត ស្រីនាឌ
ក្រោយ​កម្មវិធី Miss Lakamo Cambodia បាន​ប្រកាស​រៀបចំ​តាំង​ពី​ចុង​ឆ្នាំ ២០២៤ មក​នេះ នា​រាត្រី​ថ្ងៃ ១៣ ខែ​កក្កដា ឆ្នាំ ២០២៥ កន្លង​ទៅ​នេះ​បាន​បញ្ចប់ រក​ឃើញ​ម្ចាស់​មកុដ​ហើយ បាន​ទៅ​លើ​កញ្ញា ដេត ស្រីនាឌ។
បេក្ខភាព​ទាំង ២៥ រូប​នៃ​កម្មវិធី​ពិតជា​មាន​សមត្ថភាព និង​រូប​សម្រស់​ស្រស់​ស្អាត ពោរពេញ​ដោយ​ចំណេះដឹង។ ឆ្លងកាត់​ការ​ចម្រាញ់​ច្រើន​វគ្គ និង​អស់​ពេល​ច្រើន​ខែ Miss Lakamo Cambodia 2025បាន​រក​ឃើញ​ម្ចាស់​មកុដ​ដ៏​ស័ក្ដិសម។
អ្នក​ស្រី មាស ច័ន្ទដាលីន អគ្គ​នាយិកា​ក្រុមហ៊ុន Lakamo បាន​ចំណាយ​កម្លាំង​កាយ​ចិត្ត និង​ថវិកា​ជាច្រើន ដើម្បី​រៀបចំ​ការ​ប្រកួត​មួយ​នោះ ឲ្យ​មើល​ទៅ​មាន​ភាព​អស្ចារ្យ និង​ប្លែក​លក្ខណៈ​ជា​ខ្មែរ តែ​ស្តង់ដារ​អន្តរជាតិ។ ងាក​មក​មើល​ទី Top 5 នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី បវរកញ្ញា Lakamo Cambodia ពិតជា​មិន​ធម្មតា​ឡើយ ដោយ​មិន​ត្រឹម​តែ​មាន​រូប​សម្រស់​ស្រស់​ស្អាត ថែម​ទាំង​ឈ្លាសវៃ​ក្នុង​ការ​ឆ្លើយ​សំណួរ​ផ្សេងៗ ទើប​អាច​ទាក់​ចិត្ត​គណៈកម្មការ​ជាច្រើន​រូប។
ងាក​មក​មើល​ពី​សមាសភាព លំដាប់​រង​ទី​៤ បាន​ទៅ​លើ​កញ្ញា ឆេន រ៉ាឌី ដែលតំណាងអោយខេត្តកំពង់ធំ, លំដាប់​រង​ទី​៣ បាន​ទៅ​លើ លី ស្រីម៉ី តំណាង​ខេត្ត​កំពង់ឆ្នាំង, កញ្ញា ដេស្ទីនី សីម៉ូ ទទួល​បាន​តំណែង​លំដាប់​រង​ទី២ ជា​អ្នក​តំណាង​ឲ្យ​ខេត្ត​កំពង់ស្ពឺ, កញ្ញា ធី គន្ធា ទទួល​បាន​តំណែង​លំដាប់​រង​ទី​១ ដែល​តំណាង​ឲ្យ​ខេត្ត​បាត់ដំបង ហើយ​ម្ចាស់​មកុដ គឺ ដេត ស្រីនាឌ ជា​អ្នក​តំណាង​ខេត្ត ស្ទឹងត្រែង៕