ពិតជាមិនធ្វើឲ្យអ្នកគាំទ្រចិត្តឡើយ វណ្ណដា បានទម្លាក់រូបភាពប៉ុន្មានសន្លឹកជាមួយ Rapper ដ៏ល្បីរបស់ថៃ YoungOhm ដែលគេសង្ស័យថាអ្នកទាំង ២ នឹងចេញរួមគ្នា។ ទាំង វណ្ណដា និង YoungOhm សុទ្ធសឹងតែជាតារារ៉េបកំពុងពេញនិយមខ្លាំងពីសំណាក់ហ្វេនក្នុង និងក្រៅស្រុក។
វណ្ណដា ទើបទម្លាក់បទចម្រៀងរួមគ្នាជាមួយ Rapper ៤ ប្រទេសផ្សេងគ្នា កាលពីថ្ងៃ ២៨ ខែកុម្ភៈ កន្លងទៅ ដែលតារាទាំង ៤ រូបនោះ សុទ្ធសឹងតែល្បីល្បាញខ្លាំងក្នុងតំបន់អាស៊ី ធ្វើឲ្យ Rapper វ័យ ២៨ ឆ្នាំរបស់កម្ពុជាទទួលបានការកោតស្ញប់ស្ញែងពីមហាជនខ្មែរ ព្រោះមានសមត្ថភាពអាចឈររួមគ្នាជាមួយតារាប្រុសស្រីនៅប្រទេសធំៗបែបនោះ។ ពេលនេះម្ចាស់បទ «U KNOW U KNOW» បានបន្ត collaboration ជាមួយតារានៅប្រទេសក្បែរខាងម្ដងទៀតហើយ ក្រោយខកខានចេញបទចម្រៀងជាមួយតារាចម្រៀងថៃមួយរយៈ។
YoungOhm គឺជាតារាដែល វណ្ណដា នឹងចេញបទថ្មី «SmokeUp» រួមគ្នា។ នេះបើយោងតាមការបង្ហោះ និង Hashtag ឈ្មោះអ្នកទាំង ២ ព្រមទាំងពាក្យ SmokeUp ដែលអ្នកគាំទ្រជឿជាក់ថាជាចំណងជើង។ ស្របពេលកាលពីខែកុម្ភៈ កន្លងទៅ ពេល វណ្ណដា ធ្វើដំណើរទៅប្រទេសថៃ ហើយអ្នកគាំទ្របានដាក់ការសង្ស័យរួចមកហើយថាតារារ៉េបរូបនេះ អាចនឹងមានសហការជាមួយតារារូបណាម្នាក់ហើយ។
តារារ៉េបថៃ YoungOhm ឬឈ្មោះពិត Ratthaphong Phooris មានកេរ្តិ៍ឈ្មោះបោះសំឡេងខ្លាំងក្នុងស្រទាប់អ្នកគាំទ្រវិស័យ Hip-Hop នៅប្រទេសថៃ។ YoungOhm មានបទល្បីៗខ្លាំងៗដូចជា «KIMINOTO» ដែលច្រៀងជាមួយ Sprite និងបទ «Thararat», «THATTHONG SOUND»។
កន្លងមកកំពូលតារារ៉េបប្រចាំស្រុកខ្មែររូបនេះ ធ្លាប់សហការជាមួយ F.HERO 1MILL & SPRITE – ក្នុងបទ « RUN THE TOWN» ព្រមជាមួយតារារ៉េប OG BOBB បានសហការគ្នា ២ បទ រួមមាន « BONG» « YOUNG MAN»៕